CZYM JEST LASEROWY PAINTBALL?


Laser-Tag, bo tak nazywa się gra w wirtualną wojnę jest nowoczesnym paintballem laserowym gdzie nie używa się kulek z farbą, a zaawansowanych technologicznie laserów bezpiecznych dla oczu, nie potrzeba żadnych masek. Nie mamy też brudnych ubrań i licznych siniaków, które występuja w tradycyjnym paintballu. A dzięki elektronicznemu systemowi zliczającemu wszystkie trafienia w czujniki umieszczone na kamizelkach  mamy dokładne statystyki trafień. Po walce sprawdzisz kto był najlepszy, kto kogo trafił ile razy, a nawet w jakie miejsce (głowa, serce, ramiona, brzuch, plecy) i wiele więcej.

Na każdego śmiałka czeka podziemny labirynt o powierzchni ponad 1000m2 w klimacie Doom'a! Ciemne zaułki, migoczące koguty, światła UV i lasery nadają labiryntowi niesamowity klimat.

Scenerię pola bitwy tworzą stare wojskowe skrzynie, beczki po chemikaliach, sterty opon, samochody, radiostacja wojskowa, szpital polowy...
Rozgrywka odbywa się w towarzystwie klimatycznej muzyki oraz obłoków gęstej mgły.

Nie ma ograniczeń wiekowych, wystarczy by mieć na tyle sił by udźwignąć karabin (około 2kg) i odwagę by zejść w podziemia.